субота, 16 серпня 2014 р.

Google-клас для вчителів

До початку навчального року компаніяGoogle запустила безкоштовний сервіс для вчителів. Освітній інструмент під назвою "Клас" запрацював у тестовому режимі ще у травні, а відтепер він доступний для користувачів усього світу.
Служба дозволяє викладачам легко організовувати в електронній формі навчальний процес, створювати та перевіряти завдання і роботи учнів тощо. Усі дані автоматично структуруються у папки та документи на "Диску" Google.
Школярі також мають доступ до окремих сторінок, де можуть, приміром, побачити нові завдання загальні чи індивідуальні, і одразу ж братись за них. Вчитель в реальному часі може коментувати їхнє виконання, а після завершення учнями робіт перевірити і виставити оцінки.
Крім того, викладачі мають змогу розсилати повідомлення та розпочинати обговорення, а школярі відповідати на запитання, обмінюватися навчальними матеріалами і шпаргалками.
Також у Google наголошують, що сервіс тісно інтегрований з іншими безкоштовними службами, такими як Gmail, "Документи", YouTube. "Клас" доступний на 42 мовах, а також оптимізований до роботи на мобільних пристроях.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...