субота, 5 березня 2016 р.

Calaméo - ресурс для створення інтерактивних публікацій

Calaméo – це сервіс для миттєвого створення інтерактивних публікацій в Інтернеті. Calaméo – скорочення від французького слова «calame» (загострене перо для письма) з доданим суфіксом «néo» ( «нове»).


Ресурс Calaméo пропонує новий спосіб публікації. Простий для використання і з неймовірно широкими можливостями. З файлу формату PDF можна створювати журнали, брошури, каталоги, звіти, презентації та багато іншого ...
Ресурс Calaméo дозволяє створювати інтерактивні публікації – документи для читання з комп’ютера. При цьому створюється відчуття читання паперового документа. Журнали, брошури, каталоги, звіти, презентації можна стають реальними. У них можна перегортати сторінки, відзначати цікаві місця, збільшувати масштаб зображення, редагувати тощо. У документах працюють гіперпосилання. Пропонуємо переглянути збірник матеріалів конференції, який містить більше двохсот сторінок!
Ресурс Calaméo розрахований на широку аудиторію: студентів, викладачів, бізнесменів, компанії, агентства тощо. Тобто, на всіх тих, кому потрібне динамічне інноваційне середовище, що відповідає новим стандартам зв’язку.
Переваги інтерактивної публікації:
-  економія витрат і часу на публікацію, друк, розсилку копій і логістику. Інноваційний, оригінальний і цікавий засіб зв’язку, який одразу ж пробуджує читацький інтерес;
- звіти про читацької аудиторії, статистика читачів і інші можливості електронного маркетингу для визначення ефективності користувацьких публікацій;
-  легкий доступ і надійне файлове сховище, доступне в Інтернеті в будь-який час;
-   можливість створення Інтернет агентства  друку;
-   продаж та поширення журналів, газет і іншої продукції через Інтернет.
Calaméo надає прекрасну можливість публікувати в Інтернеті свої документи, шукати потрібні документи і обмінюватися посиланнями на документи. Можна організувати свої публікації по передплаті. Крім того, можна організувати обговорення публікацій та додавання коментарів.
Сервіс Calaméo безкоштовний. Але щоб розширити свої можливості, необхідно підвищити свій аккаунт до рівня PREMIUM. Ця послуга оплачується.
У ресурсі Calaméo немає обмежень на кількість сторінок у документі. Ресурс не обмежений географічно. Calaméo призначений для всього світу, тому цей сервіс уже доступний на багатьох мовах. Початкова версія була доступна на французькій мові. Тепер є підтримка англійською, італійською, російською, японською мовами. Планується також підтримка Calaméo на китайській мові і хінді.  


На ресурсі Calaméo можна конвертувати документи у декількох форматах: .doc, .docx, .rtf; .pdf; .ppt, pps, pptx; .txt; .xls, xlsx  та інших. При бажанні можна отримати HTML-код публікації і розмістити її на сайті або у блозі.
Як виглядає документ після конвертації на ресурсі:

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...