пʼятниця, 17 липня 2015 р.

Освітні групи Google вже в Україні

За повідомленням Української правди з посиланням на офіційний блог компанії, освітні спільноти Google (GEGs) – це об’єднання працівників освітянської сфери, у яких вони навчаються, діляться власним досвідом і черпають натхнення для ефективного використання веб-технології у навчально-виховному процесі.
Члени даної спільноти є користувачами Google Apps for Education – системи безкоштовних інструментів, що надають необхідні технології для освіти. Вони прагнуть поширити використання доступних хмарних сервісів у навчальних закладах України. Крім використання продуктів Google Apps for Education у навчальному процесі, співтовариство також розглядає переваги управлінських аспектів використання цих інструментів.
Освітні співтовариства Google надають майданчик для співпраці, а також обміну досвідом та ідеями щодо використання рішень Google у навчальному процесі.
Заходи спільноти проходять в очному і дистанційному режимах: онлайн викладачі обговорюють цікаві для членів теми і обмінюються спостереженнями. Відбуваються також локальні семінари. На сторінці Сервіси Google у професійній діяльності вчителя члени спільноти проводять вебінари, до яких може приєднатися будь-хто.
Освітні співтовариства Google відкриті для всіх: директорів шкіл та їхніх заступників, учителів, учнів та всіх охочих використовувати продукти Google, щоб успішно навчати інших.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...