середа, 21 вересня 2011 р.

А Ви берете участь у всеукраїнському конкурсі «Вчитель-новатор»?

1 вересня 2011 року стартував восьмий за рахунком всеукраїнський конкурс «Вчитель-новатор», який компанія «Майкрософт Україна» проводить за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Подробиці про конкурс ви зможете дізнатись на цій сторінці освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні».
За підсумками конкурсу відзначаються вчителі, які продемонстрували найкращі результати застосування інформаційно-комунікаційних технологій та інноваційних методик у навчальному процесі. Переможці конкурсу захищають честь України на Європейському форумі вчителів-новаторів, що проводиться за підтримки програми Microsoft «Партнерство в навчанні».
Участь у конкурсі можуть брати вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, науковці, викладачі, а також студенти педагогічних навчальних закладів. Щоб стати учасником конкурсу, потрібно зареєструватися на сайті професійної освітньої Мережі «Партнерство в навчанні», вступити до спільноти Восьмий всеукраїнський конкурс «Вчитель-новатор» та подати конкурсні матеріали в форматі Microsoft PowerPoint. Це може бути «Віртуальний тур до класної кімнати» – навчальні, екологічні, соціальні проекти, проектна діяльність вчителя з учнями з використанням сучасних ІКТ, або оригінальні матеріали освітніх інновацій, що були реалізовані із залученням інформаційно-комунікаційних технологій, наприклад, програми автоматизації робочого місця вчителя, розробки уроків, тощо (детальніше – на сторінці конкурсу).
Хочемо відзначити, що участь учителів у конкурсі «Партнерство в навчанні» і наявність переможних матеріалів враховуватиметься під час чергових атестацій вчителів-учасників конкурсу. Крім того, організатори відбирають одного чи кількох переможців конкурсу для участі у Європейському конкурсі «Вчитель-новатор», що проходитиме навесні 2012 року.
Кінцевий термін подання матеріалів – 31 жовтня 2011 року, а підсумки конкурсу будуть підведені в листопаді 2011 року.
Детальніше про конкурс – на сторінці Восьмого всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор». Про попередні конкурси ви можете дізнатись на сторінці «Історія конкурсів «Вчитель-новатор» сайту програми «Партнерство в навчанні»
Усі зазначені сайти стануть вам доступними, якщо ви зареєструєтеся за цією адресою >>>
 
Зареєструйтесь і Ви матимете доступ до багатьох освітніх ресурсів

Підготовлено за матеріалами сайту прес-центру «Майкрософт Україна» (http://microsoftua.wordpress.com/2011/08/30/pathfinder/).

2 коментарі:

 1. Шановний Степане Пилиповичу!
  Вітаю Вас с професійним святом - Днем учителя!
  Бажаю міцного здоров'я та творчого довголіття, особистого щастя та здійснення найсміливіших мрій, матеріального добробуту та гідної зарплатні.
  Щиро Ваша Оксана Приходько.

  ВідповістиВидалити
 2. Дякую, шановна Оксано Гргорівно! Вітаю Вас з Днем працівника освіти! Бажаю творчої наснаги, особистого щастя, здоров'я і здійснення всього, чого Ви бажаєте і про що мрієте.

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...