вівторок, 12 жовтня 2010 р.

Візьми участь у проекті «Моя школа - найкраща!»

Започатковуємо проект «Моя школа - найкраща!». Надсилайте авторам блогу або розміщуйте інформацію про свою школу у цьому блозі, якщо ви є його співавтором (історію, про знаних людей, які навчалися у вашій школі, фотографії тощо). Листування з усіма читачами блогу - через коментарі до статті. Через коментарі ви можете запропонувати і матеріал про свою школу.
Для початку розмістимо галерею малюнків учнів Роменської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. акад. А.Ф.Йоффе "Як козаки фізику вивчали". Тут доречно буде нагадати що школа знаходиться у приміщенні бувшого реального училища, в якому навчались у 1889-1897 роках приятелі: видатний російський і радянський фізик А.Ф.Йоффе та видатний учений у галузі механіки, основоположник теорії міцності матеріалів, теорії пружності та коливань С.П.Тимошенко.
Щороку у школі проходить тиждень фізики, протягом якого відбуваються конкурси, виставки тощо. То ж до вашої уваги виставка малюнків учнів школи "Як козаки фізику вивчали", яка проходила у жовтні 2007 року.Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...